vptz rijk van nijmegen gelderland vrijwilliger zijn

vptz thuis waken er zijn tekst

Ons werk
Vrijwilligers
Onze verhalen
Hulp aanvragen

Ons VPTZ bestuur is op zoek naar een enthousiaste penningmeester

De doelstelling van de Stichting VPTZ Thuis Sterven Rijk van Nijmegen is het waken bij terminale patiënten die in hun eigen vertrouwde omgeving willen sterven, waarbij wij ook hun naasten ondersteunen. Onze vrijwilligers doen dit door ‘Er te zijn’ voor mensen thuis in de laatste levensfase; zij bieden een luisterend oor, een wakend oog, een helpende hand.

Dit doen wij in de gemeenten Nijmegen, Heumen, Mook en Middelaar en Berg en Dal.

Het bestuur van VPTZ Thuis Sterven Rijk van Nijmegen bestaat momenteel uit 5 personen. Onze penningmeester heeft aangegeven om, na bijna 10 jaar vol enthousiasme actief te zijn geweest in ons bestuur, zijn functie neer te willen leggen.

Daarom zijn wij op zoek naar een nieuwe penningmeester om onze gelederen te versterken.

Als bestuursleden zijn wij momenteel actief op het gebied van naamsbekendheid, werven van vrijwilligers, kwaliteitszorg, communicatiebeleid, vrijwilligersbeleid etc., maar wij vervullen ook de rol van werkgever voor onze 3 coördinatoren.

Van het nieuwe bestuurslid verwachten wij affiniteit met het VPTZ vrijwilligerswerk, betrokkenheid en motivatie.

Als  penningmeester ben je verantwoordelijk voor:
Het opstellen (en bewaken) van de begroting, de balans en het financieel jaarverslag; het verrichten van betalingen; het inrichten van en toezicht houden op de administratie; onderhouden externe relaties  met de bank, de accountant, de belastingdienst, het salarisadministratiekantoor en subsidieverstrekkers.

Interesse? Stuur een email aan onze secretaris Jacqueline Rademakers. Haar emailadres is Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Ons werk
Vrijwilligers
Onze verhalen
Hulp aanvragen

Graag contact...

Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Invalid Input
Invoer is niet goed gegaan, probeer svp opnieuw

Financiële steun

VPTZ Thuis Sterven Rijk van Nijmegen is een erkende ANBI-instelling.

Giften aan erkende ANBI-instellingen zijn voor de belasting aftrekbaar van uw inkomen.

Lees verder