vptz rijk van nijmegen gelderland vrijwilliger zijn

vptz thuis waken er zijn tekst

Ons werk
Vrijwilligers
Onze verhalen
Hulp aanvragen

Financiële vrienden

Misschien heeft u onlangs gehoord of gebruik gemaakt van de VPTZ Thuis Sterven Rijk van Nijmegen en draagt u ons werk een warm hart toe. U helpt ons dan enorm door vaste donateur worden of met een eenmalige gift. Uw bijdrage, groot of klein, is méér dan welkom!

We ontvangten weliswaar overheidsubsidie voor het coördineren van onze vrijwilligersinzetten maar dit is te weinig om onze vrijwilligers structureel goed op te leiden, te coachen en goed uit te rusten voor hun taak. Uw financiële steun wordt dus hieraan besteed en komt daardoor andere mensen weer ten goede.

De Stichting VPTZ Thuis Sterven Rijk van Nijmegen is een erkende ANBI-instellingen.Giften aan erkende ANBI-instellingen zijn voor de belasting aftrekbaar van uw inkomen.

Stichting VPTZ Thuis Sterven Rijk van  Nijmegen

Bankrekening NL18 ABNA 0458 5649 23
ANBI-nummer: 00.89.09.003

Graag contact...

Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Invalid Input
Invoer is niet goed gegaan, probeer svp opnieuw

Financiële steun

VPTZ Thuis Sterven Rijk van Nijmegen is een erkende ANBI-instelling.

Giften aan erkende ANBI-instellingen zijn voor de belasting aftrekbaar van uw inkomen.

Lees verder